تاریخ برگزاری

٨ دی ١٣٩٥

محل برگزاری

سالن همایش های بین المللی

بلیط باقی مانده

١٢٠

سخنرانان

٣٠

درباره همایش لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد .

ثبت نام تیزرهمایش
Alt

Alt image

اسپانسر همایش شوید

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

حامیان همایش

حامیان

نظرات اساتید در مورد همایش

سخنرانان همایش

دکترمرتضی زارعی

معاون مجتمع آموزش عالی شهرستان میناب

مدیر پنل ارائه مقالات در روز همایش

 • تمام سخنرانان

  پکیج همایش

  ثبت نام / فرم پیش ثبت نام در همایش

  registing

  سوالات متداول / پاسخ پرسش های شما در مورد همایش

  فراخوان مقاله همایش علمی پژوهشی سراسری "ازنگاه معلم" همایش علمی پژوهشی سراسری "ازنگاه معلم"،اسفند 1397 توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میناب در شهر میناب برگزار می شود. از تمامی محققین و دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا پایان بهمن97 با توجه به محورهای برگزاری همایش اقدام نمایند مقاله خود را از طریق وب سایت همایش minabconf.ir و  ایمیل moalemconf@yahoo.com به دبیرخانه همایش ارسال نمائید. اطلاع رسانی ما در کانال همایش دنبال کنید moalemconf@ با تشکر دبیرخانه همایش استانی
  امتیازات پژوهشی شرکت کنندگان در همایش سراسری "ازنگاه معلم"   گواهینامه پذیرش مقاله در همایش علمی پژوهشی که دارای 10 امتیاز پژوهشی می باشد. گواهینامه حضور در کارگاه های آموزشی همایش( 5 کارگاه تخصصی، هرکارگاه 1 امتیاز) لوح سپاس از معاون پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان دارای 4 امتیاز می باشد لوح سپاس از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میناب دارای 2 امتیاز می باشد لوح سپاس از معاون پژوهش آموزش و پرورش شهرستان میناب دارای 2 امتیاز می باشد تخفیف 10 درصد جهت چاپ مقاله در فصلنامه های کشوری   برای نفرات برتر همایش علاوه بر موارد بالا هدیه نقدی تندیس همایش لوح سپاس از معاون استاندار هرمزگان لوح سپاس از مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان تخفیف 20 درصدجهت چاپ مقاله در فصلنامه های کشوری باتشکر دبیرخانه همایش
  دبیرخانه همایش به کلیه مقالات پژوهشگرانی که مقاله آنان توسط کمیته داوران و کمیته علمی مورد پذیرش قرار بگیرد، گواهینامه پذیرش، ارائه و چاپ مقاله اهداء خواهد نمود که با توجه به رویکرد همه همایش ها برای صدور گواهینامه ها مبلغی در نظر گرفته شده که در جدول هزینه های همایش قید گردیده است.  با توجه به این که این رویداد پژوهشی در اسفند 97 برگزار خواهد شد لذا جهت بهره برداری پژوهشگران از امتیاز پذیرش مقاله و تا زمان چاپ و صدور اصل گواهینامه همایش، گواهینامه موقت پذیرش مقاله صادر و برای پژوهشگران ارسال خواهد شد. همایش به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد و چنانچه مقاله پژوهشگری جهت ارائه شفاهی در روز همایش برگزیده شود یا به عنوان چاپ پوستر در روز همایش پذیرش گردد با پژوهشگر جهت حضور هماهنگی خواهد شد پکیج همایش برای پژوهشگران از طریق پست ارسال خواهد شد.
  پنجمین همایش علمی پژوهشی ازنگاه معلم در سطح کشوری درحال برگزاری می باشد اما با توجه به انعقاد تفاهم نامه با پایگاه کشوری CIVILICA مهمترین پایگاه اطلاع رسانی و نمایه سازی مقالات ، ارسال مقاله برای تمام پژوهشگران آزاد می باشد.  

  دبیرخانه همایش

  لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود

  تماس با دبیرخانه

  مطالب / جدیدترین اخبار همایش

  فراخوان همایش

  پنجمین همایش سراسری علمی پژوهشی “ازنگاه معلم” در پایگاه های مهم اطلاع رسانی همایش ها نمایه سازی شده است آخرین زمان ارسال اثر تا پایان بهمن 1397 می باشد دبیرخانه همایش ” ازنگاه معلم”

  محل برگزاری

  تهران – بزرگراه همت
  سالن همایش های بین المللی
  ٠٢١  – ١٢٣٤٥٦٧٨

  info@site.com

  اطلاعات بیشتر

  تماس با ما

  [contact-form-7 404 "Not Found"]